Image

У Львові відбувся Всеукраїнський форум “Соціальне служіння громади”

0 Comments

20 жовтня у Львові відбувся Всеукраїнський форум «Соціальне служіння громади», на якому зібралися працівники Карітасів, зокрема, співробітники єпархіальних Карітасів та представники парафіяльних громад УГКЦ з усієї України.

Захід організований Карітасом України та Відділом Соціального служіння УГКЦ у межах всеукраїнської програми «Підвищення рівня соціальної відповідальності парафій та їх участі у житті громад на місцевому рівні». Цікава та насичена програма форуму була спрямована на підсумки реалізації Стратегії соціального служіння, ділення досвідом між громадами, партнерами, роздумам над перспективами, а також поєднувала навчальні модулі із соціальної роботи.

Відкрив форум Владика Василій Тучапець, Голова відділу соціального служіння УГКЦ, далі вітальними словами та презентаціями діяльності ділилися отець Віталій Дабраловіч, директор національного Карітасу Білорусія та отець Мирослав Русин, директор Карітасу Ужгород.

Від Луцького екзархату УГКЦ у форумі взяли участь члени команди із соціального служіння ВОБФ Карітас-Волинь і представники парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці УГКЦ смт. Стара Вижівка та Парафія Святих Верховних Апостолів Петра і Павла УГКЦ м. Нововолинськ. Нагадаємо, що саме ці парафії здійснюють реалізацію проектів за підтримки програми з активізації соціального служіння громад.

Про сучасну громаду, як простір буття і любові розповіла Тетяна Семигіна, доктор політичних наук, проректор з наукової роботи Академії праці, соціальних відносин і туризму, а Василина Дибайло, директор МБО «Партнерство кожній дитині» ознайомила присутніх з напрямками розвитку соціальних послуг в ОТГ.

Досвід соціального служіння у своїх громадах презентували священики отець Роман Бобесюк з Дубно, отець Андрій Будзак з Надвірної та отець Андрій Насінник з Лозової.

Друга частина форуму включала в себе працю в групах під проводом експертів, а також презентації напрацювань груп та підсумки.

Формат форуму надав присутнім можливості для обміну досвідом, напрацюваннями, розширенню співпраці та натхнення до подальшої активної роботи у сфері розвитку соціального служіння.

   

Categories: Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X