![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/10/73222228_2998297867061397_2771246636070862848_o.jpg)
26 жовтня 2019 року, у Львові, в рамках всеукраїнського проекту “Обізнаний та готовий до Німеччини”, відбувся одноденний семінар “Успішні шляхи міграції до Німеччини”.
Учасників семінару привітав директор Карітасу Львів о. Андрій Сенейко.
Своїм величезним досвідом в сфері міграції та інтеграції в Німеччині з учасниками семінару поділились такі висококваліфіковані спеціалісти як Юрген Блехінгер, керівник департаменту міграції Diakonisches Верк Баден; Сюзанна Краузе, консультант з питань міграції для дорослих іммігрантів Діаконії міста Мангайму; Магдалена Лейц, спеціаліст з питань міграції Діаконії Баден.
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/10/73022293_2998299920394525_6251629644437520384_o.jpg?fit=640%2C480)
Вікторія Шоломко, консультант проекту “Обізнаний та готовий до Німеччини” у Львові, розповіла про досвід реалізації проекту у цьому місті.
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/10/73222228_2998297867061397_2771246636070862848_o-1.jpg?fit=640%2C480)
На семінарі були також присутні консультанти проекту з інших Карітасів: Ольга Шатуліна (Карітас Харків) та Іван Жуган (Карітас Одеса).