![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/11/251913283_2549854081825885_4702943670142644452_n-e1636463880945.jpg)
Проект передбачає проведення превентивних заходів на тему «Протидії торгівлі людьми» у різних територіальних громадах Львівської області, поширення превентивних матеріалів, виявлення та допомогу постраждалим від торгівлі людьми, надання консультацій з питань виїзду закордон та працевлаштування тощо.
Минулого місяця працівники проекту здійснили 2 виїзди з превентивними заходами до навчальних закладів Львівщини.
Якщо Ви постраждали від торгівлі людьми, або потребуєте консультації з питань безпечного виїзду закордон чи безпечного працевлаштування, тоді звертайтесь до консультативного центру з протидії торгівлі людьми при БФ «Карітас СДЄ» за адресою: м. Дрогобич, вул. Чорновола, 4, або за телефоном: +38 (067) 454 48 85.
Саме тут Ви зможете отримати допомогу!
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/10/11-1024x220.jpg)
Проект «Посилення мережі консультаційних центрів для людей, які постраждали від торгівлі людьми в Україні» реалізовується Карітасом України за підтримки Карітасу Кореї та Карітасу Іспанії.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/