![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/01/322061484_570521121160243_2535982172309767181_n-1.jpeg)
Новий прихисток зводять у селі Битків, що у 15 кілометрах від Надвірної.
Раніше у приміщенні була амбулаторія. Про це нагадують таблички на дверях «старша медсестра», «маніпуляційний кабінет». Будівля давня, тож архітектори планують залишити пічки, підлогу, рами вікон, двері, сходи й перила – вони у хорошому стані. Комунікації вже підведені, а віконні рами відреставрують, не мінятимуть.
У майбутньому притулку планують поселити приблизно 110 людей. Ремонт ще триває, бо на швидкість вплинули вимкнення електроенергії. Але до кінця лютого обіцяють завершити.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/01/317347830_5755807211167771_6351254332457522989_n-1024x637.jpeg)
“Тут буде 14 кімнат, кожна з індивідуальним санвузлом. Одна буде більша, де ми зможемо поселити людей певної вікової категорії, а окремі – для сімей. А ще буде дитяча кімната, – розповідає виданню “Репортер” логіст Карітасу Надвірна Василь Будзак. – Також зробимо капличку, бо «Карітас» – це релігійна організація. Тут гарна природа, тож надворі плануємо поставити дитячий майданчик: сподіваємось, що поселяться сім’ї з дітьми. У мешканців притулку будуть свої кухні, але плануємо зробити ще загальну. Там, якщо знайдемо фінансування, їжу їм готуватиме кухар”.
Бюджет ремонту – понад 2 млн грн. Фінансує проєкт Карітас Корея.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/01/321943630_1118926472138510_8591488982009938883_n-1024x546.jpeg)
Потім, коли люди обживуться, «Карітас» планує залучити їх до роботи – організувати у селі соціальне підприємництво.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати наші благодійні проєкти – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/
Tags: #карітас надвірна