![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/235899720_506805870421222_6247705871447979834_n.jpg)
Нещодавно у селі Михайлевичі координатор проєкту civic tech Наталія Голинська провела групову консультацію для місцевих мешканців, на якій розповіла про доступні онлайн-технології на сайті ДМР, а також практично продемонструвала роботу деяких послуг.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_4310-1024x683.jpg)
Команда наших працівників – Уляна Яжик та Назарій Грицик провели індивідуальні та групові консультації. У рамах діяльності проекту соціальні працівники поспілкувалися із підлітками Дрогобицької ОТГ, які були учасниками Школи Волонтера. Говорили про важливість сучасних технологій у нашому житті.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/239462952_377500823776079_3055780178725463376_n-1024x576.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/238137384_1284288952022766_4435441173975265160_n-1024x576.jpg)
Проєктом передбачено підвищення обізнаності та залучення представників уразливих груп до використання інструментів civic tech через створення та запуск доступної послуги консультативно-технічної допомоги на базі Соціальних центрів Карітасу; сприяння вдосконалення та впровадження інструментів civic tech на місцевому рівні.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_4317-1024x683.jpg)
Проєкт «Сприяння впровадженню цифрових технологій в процес взаємодії громади та місцевої влади в Дрогобицькій та Нововолинській ОТГ» реалізується Карітасом України в межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/
Tags: #civic tech #Карітас Дрогобич