![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/11/74788909_1403001669867268_988760596058996736_o.jpg)
Для співробітників місцевих представництв Карітасу України південно-східного регіону був проведений триденний тренінг з безпеки та надання первинної домедичної допомоги постраждалим, участь у якому взяли також кілька працівників Карітасу Запоріжжя.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/11/74604639_1403001456533956_6041008537050546176_o.jpg)
Не секрет, що членам гуманітарних місій та організацій, у тому числі й Карітасу, нерідко доводиться здійснювати свої завдання у небезпечних зонах поблизу місць ведення бойових дій. Саме тому кожен соціальний працівник організації повинен бути не лише ознайомлений з основними правилами безпеки, а й має закріпити отримані знання за допомогою практичних занять.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/11/74399493_1403002349867200_2272681815829381120_o.jpg)
![](https://i2.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/11/73524687_1403001326533969_1749550426899873792_o.jpg?fit=640%2C480)
Для учасників тренінгу провели заняття з безпеки діяльності організацій з зонах бойових дій, під час чого навчили проводити аналіз ризиків і визначати загрози та поінформували щодо основних видів озброєнь, які застосовуються обома сторонами в зоні проведення ООС. Також усі отримали більш детальну інформацію щодо мін та саморобних вибухових пристроїв, були ознайомлені з правилами поводження при їх виявленні.
Три дні перебування на тренінгу, який проводили досвідчені та кваліфіковані інструктори, були щільно насичені не лише теорією, а й практичними заняттями з надання первинної домедичної допомоги собі та іншим особам.
Підсумкові тести з перевірки отриманих знань були пройдені учасниками тренінгу майже стовідсотково і кожен отримає відповідний сертифікат.