![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/04/93219933_1518452151656767_7536718120354840576_o.jpg)
Завдяки тісній співпраці меценатів з косметологічного центру «Ecosmetology» та благодійників з Карітасу, 157 потребуючих житомирян отримали продуктові набори.
Представники косметологічного центру «Ecosmetology» надали 50 000 грн, на які і були придбані продукти, що увійшли до кожного благодійного пакунка.
Пакунки представники Карітасу Житомир розвозили спільно з працівниками Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
“Охоплюємо 157 родин житомирян. Думаємо, що така адресна доставка допоможе їм мати і продукти в такий важкий час, і дасть можливість бути в умовах карантину та зберегти своє здоров’я”, – сказав протоієрей Віталій Сидорук, директор Карітасу Житомир.
![](https://i1.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2020/04/93252228_1518452088323440_6700107612635004928_o.jpg?fit=640%2C427)
Подробиці дивіться у відео:
«Наша команда косметологів вчить людей керувати своїм віком, але в сьогоднішніх реаліях, ми просто хотіли зробити щось хороше. Бережіть себе», — зазначили в центрі Ecosmetology.
![](https://i1.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2020/04/93879679_1518452024990113_6948830199538515968_o.jpg?fit=640%2C427)
![](https://i1.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2020/04/93292151_1518452294990086_8718548401291001856_o.jpg?fit=640%2C427)
Довідка:
Ecosmetology — сучасний центр краси, впроваджує в своїй роботі самі передові технології і препарати, розроблені нобелівськими лауреатами і вченими Ізраїлю.