![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/409178464_671194045205554_5666864047723015498_n.jpg)
12 грудня у медичний центр ім. Святого Івана Хрестителя, який діє при Карітасі Самбірсько-Дрогобицької Єпарії привезли гуманітарний вантаж з США, пише Дрогобич.City.
Отримали зокрема медичні ліжка, ходунки, крісла колісні, крісла-туалети, милиці та спеціальні підйомники, за допомогою яких людину можна переодягнути чи перенести з ліжка в крісло колісне.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/409185188_671194215205537_1790475333052374031_n-1024x768.jpg)
“У нас поки є достатньо ліжок, тому якщо у когось вдома є лежача людина, то ми могли б позичити їй ліжко, воно має спеціальний механізм, піднімається спинка, людина може сидіти чи лежати в тому положенні, яке їй зручне. Також даємо милиці та крісла для людей з інвалідністю, це все можна отримати у медичному центрі ім. Святого Івана Хрестителя”, – розповідає о. Ігор Козанкевич.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/409188024_671194065205552_4001461146507969068_n-1024x768.jpg)
Частину обладнання роздадуть іншим благодійним організаціям, каже адміністративна директорка Карітасу Галина Космин.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/409174175_671194061872219_2788608433753856801_n-1024x768.jpg)
“Багато організацій зверталися до пані Лесі, яка це все збирала. І ми вже маємо запити, що і куди потрібно передати”, – зауважила Галина Космин.
Організувала гуманітарну допомогу Леся Гук – вона родом з Дрогобича та вже понад 20 років живе у Сполучених Штатах Америки. Жінка збирала цю гуманітарну допомогу у різних благодійників, зокрема, долучились фонд “Daar Foundation” та організація “MedWish International”. Крім обладнання для медичного центру, привезли також турнікети та медикаменти нашим військовим, які передадуть згідно з потребами.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримати нашу діяльність з допомоги потребуючим – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/
Tags: #Карітас Дрогобич