![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG_3732-scaled.jpg)
Свята – це радість, запал, спільна дія, яку поділяють дорослі і діти. Вони повинні увійти в життя дитини яскравою подією і залишатися в пам’яті надовго.
Працівники проекту «Психосоціальний супровід (ПСС) для дітей та батьків/опікунів у буферній зоні на сході України» Карітасу Краматорськ докладають максимум зусиль, щоб кожний захід в проектних школах буферної зони відбувався з максимальною користю для всіх учасників процесу.
![](https://i2.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG_20200227_122427.jpg?fit=640%2C373)
![](https://i1.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG_20200227_130640-scaled.jpg?fit=640%2C480)
Участь дітей в співі, іграх, постановках, танцях зміцнює дитячий організм і розвиває таланти, соціалізує дитину, дозволяє виразити емоції.
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG_5157-scaled.jpg?fit=640%2C427)
![](https://i2.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG_20200214_121713-scaled.jpg?fit=640%2C480)
Підготовка до свят і розваг здійснюється планомірно і систематично, не порушуючи загального ритму життя начального закладу. Діти разом з педагогами та соціальними працівниками в творчій кімнаті Карітасу виготовляють поробки та сувеніри для своїх рідних та друзів.
Наша мета, щоб дорослий, який знаходиться поряд з дитиною, цікавився її інтересами, індивідуальними особливостями, і вмів кожен день перебування дітей в навчальному закладі зробити для них радісним і змістовним.
![](https://i2.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2020/03/20190227_140921-scaled.jpg?fit=640%2C480)
В основі кожного заходу є добра, світла, позитивна та змістовна ідея, яку ми, дорослі, маємо донести до кожної дитини.
Наснаги та мудрості нам всім на цьому шляху!