![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/11/75210865_1.jpg)
17 листопада 2019 року, у Всесвітній день бідних, БФ «Карітас-Львів УГКЦ» презентував свою діяльність на Соціальному Форумі у Львові, що відбувався у приміщенні Центру Митрополита Андрея Шептицького.
Працівники і друзі Карітасу Львів представили проекти «Соціально-педагогічна робота з дітьми і молоддю», «Кризовий центр «Діти вулиці», «Центр дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами», «Обізнаний та готовий до Німеччини», «Підвищення рівня соціальної відповідальності парафій та їх участі у житті громади», «Школу волонтерства».
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/11/72884132_3021286668095850_2777323538053332992_o.jpg?fit=640%2C426)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/11/75237624_4.jpg)
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/11/74877408_3021286231429227_8160447349982756864_o.jpg?fit=640%2C451)
![](https://i1.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/11/77279954_3021286068095910_56731106321367040_o.jpg?fit=640%2C426)
Відвідувачі та учасники Форуму мали можливість переглянути відеопрезентації цих напрямків діяльності, отримати роздаткові матеріали. На Форумі були також представлені вироби, виготовлені молоддю з інвалідністю, якою опікується БФ «Карітас-Львів УГКЦ». Серед цих виробів – листівки ручної роботи, намисто, прикраси тощо.
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/11/74456393_3021286931429157_5563863818225844224_o.jpg?fit=640%2C426)
Основною метою «Соціального форуму», ініціатором якого виступив Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, було ознайомлення мешканців міста з тим, які соціальні послуги надають у Львові. Також представники громадських організацій і благодійних фондів мали можливість поспілкуватись між собою і налагодити тіснішу співпрацю, щоб спільно могти робити добрі і потрібні речі для львів’ян.