![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/03/52918046_2303663453252653_845385718611050496_n.jpg)
Карітас Івано-Франківськ спільно з Департамент соціальної політики Івано-Франківської ОДА провели дводенний тренінг на тему «Підвищення рівня кваліфікації посадових осіб відповідальних за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми».
У тренінгу взяли участь уповноважені особи з районів Івано-Франківської області, які відповідають за встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.
Мета
тренінгу:
• надання методичної допомоги та підтримки для посадових осіб, відповідальних
за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від
торгівлі людьми;
• ознайомлення зі змінами в законодавчій базі;
• презентація он-лайн курсу з протидії торгівлі людьми;
• ознайомлення з методичними рекомендаціями щодо застосування критеріїв /
індикаторів для виявлення осіб, в тому числі дітей, осіб без громадянства,
внутрішньо переміщених осіб, які постраждали від торгівлі людьми
• відпрацювання практичних навиків роботи виявлення осіб, постраждалих від
торгівлі людьми та надання статусу.
![](https://i2.wp.com/caritas-ua.org/wp-content/uploads/2019/03/52890321_2303663169919348_4866713475587506176_o.jpg?fit=640%2C480&ssl=1)
![](https://i2.wp.com/caritas-ua.org/wp-content/uploads/2019/03/53302405_2303663259919339_5089727273020424192_o.jpg?fit=640%2C480&ssl=1)
![](https://i1.wp.com/caritas-ua.org/wp-content/uploads/2019/03/53361255_2303662929919372_7498189755448819712_o.jpg?fit=640%2C480&ssl=1)
Тренінг відбувся в рамках реалізації проекту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми, в Івано-Франківській області» за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні IOM Ukraine, за фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства закордонних справ, торгівлі й розвитку Канади (DFATD) та Міністерства закордонних справ Норвегії у партнерстві з Департаментом соціальної політики Івано-Франківської ОДА.