![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/363445512_686670056832270_895772972358383777_n.jpg)
«Швейцарія – дітям України» — так називалась акція, яку підтримали сотні небайдужих швейцарців. Благодійники збирали подарунки та формували культурну програму для українських діток.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/363354756_686682573497685_4313479064843535008_n-1024x683.jpg)
Майже 400 діток та 200 батьків взяли участь в акції . Це – вимушено переміщені та місцеві сім’ї, які перебувають під супроводом Карітасу.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/363447962_686670666832209_4827227510371984793_n-1024x684.jpg)
Далі був концерт. Поєднання швейцарської та української культури в рамках акції викликали неймовірне захоплення в усіх присутніх. В залі лунали швейцарський Альпхорн та українська трембіта, відомі мелодії у виконанні оркестрів обох країн.
Вся ця тривала потужна благодійна робота – це імена багатьох залучених людей, волонтерів, які незважаючи на сотні кілометрів душею знаходяться поруч і ми їм щиро за це вдячні.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримати наші благодійні проєкти – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/
Tags: #карітас хмельницький