![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/10/72850844_1385209891646446_394653579777933312_n.jpg)
Основними проблемами, з якими стикаються більшість внутрішньо переміщених осіб, є відсутність достатніх засобів до існування та невизначеність житлових перспектив.
Так, внутрішньо переміщені особи зіштовхуються з труднощами в реалізації та захисті своїх прав, зокрема права власності, доступу до житла, придатного для проживання, відновлення документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, відновлення засобів до існування, а також реалізації виборчих прав, доступу до інформації.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/10/73482633_1385209948313107_3873217467631271936_n.jpg)
Тому, фахівці Карітасу Запоріжжя провели груповий захід психосоціальної підтримки для ВПО.
Під супроводом досвідчених психологів, наші учасники обмінювалися особистим досвідом інтеграції, обговорювали проблеми з якими стикалися та як вони їх вирішували. Зустріч була цікавою та пізнавальною, адже проблема інтеграції – є дуже актуальною на сьогоднішній день.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/10/73515693_1385209898313112_647720934123241472_n.jpg)
Щиро віримо, що соціальна згуртованість групи – є вірним шляхом посилення стійкості та відновлення ресурсів для ВПО.
До нових зустрічей!
Захід відбувся в рамках проекту «Зміцнення соціальної згуртованості» Карітас Запоріжжя.