![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/02/148140860_2887351874883805_2632591311431433447_o.jpg)
Карітас Івано-Франківськ організував для соціальних працівників Центру догляду вдома тренінг “Види та обробка ран. Техніка накладання пов’язки”.
Навчальний тренінг провела медико-соціальний працівник Карітасу Лілія Сивак. На тренінгу ознайомилися з видами та симптоматикою ран, вчилися обробляти рани та освоїли техніку накладання пов’язки.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/02/147856567_2887348481550811_292817679748967280_o-1024x768.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/02/147996606_2887352634883729_2632205347917559529_o-1024x768.jpg)
Такі знання та навички необхідні для щоденної роботи соціальних працівників, які здійснюють догляд за важкохворими людьми. Тренінг організований в рамках проектів “Мережа центрів Домашньої опіки Карітасу України” та “Сприяння у доступі до реабілітаційного обладнання”.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/