![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/img_7867.jpeg)
Працівники Карітасу України взяли участь у тренінгу “День віднови” у Патріаршому Соборі Воскресіння Христового УГКЦ. Після спільної молитви обговорили цінності та ідентичність Карітасу України.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/img_7885-1024x682.jpeg)
Робота тренінгу була побудова на інтерактивах та завданнях, які допомагали ближче понайомитись, попрацювати в групах, поділитися здобутками й викликами в процесі роботи.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/img_7898-1024x682.jpeg)
Першим інтерактивом стала вправа на знайомство учасників між собою.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/img_7886-1024x682.jpeg)
Також учасники Дня віднови мали змогу послухати виступи керівників Карітасу України на тему “Цінності Карітасу та їх виявлення в моїй роботі та житті”.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/img_7926-1024x682.jpeg)
Під час другого інтерактивного завдання учасники поділилися на групи, щоб обговорити значення цінностей КУ та їх вплив на роботу та життя працівників.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/img_7875-1024x682.jpeg)
Після чого працівники представили спільні напрацювання та ідеї щодо розвитку Карітасу України та кожного з учасників в рамках роботи.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/img_8074-1024x682.jpeg)
Завершився День вінови арт-вправою малювання спільної картини.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проєкт – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/
Tags: #Карітас України