![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/08/67720669_2213439765543321_4212067108562927616_n.jpg)
Мистецтво, як ресурс. Це назва групи взаємопідтримки для літніх людей, з якими постійно працює психолог проекту Простір Підтримки Карітасу Маріуполь.
Декілька
останніх зустрічей були присвячені не тільки перегляду гарних фільмів,
відвідуванні вистав чи концертів.
Під час попередніх заходів фахівець по роботі з волонтерами та психолог проекту
розповідали про важливість волонтерства. В наш час волонтерська допомога має
неймовірно велике значення у розвитку суспільства, і вік – це не перепона
у реалізації соціально важливих акцій.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/08/67474883_2213439082210056_2201032424073199616_n.jpg)
Сьогодні ми хочемо поділитись з вами гарними новинами – частина нашої групи вирішила приєднатись до волонтерської родини Карітасу. Ще не так давно вони самі були нашими бенефіціарами нашого Кризового центру, і наразі вони зрозуміли, що самостійно можуть допомагати.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/08/67729522_2213439192210045_1731573373131030528_n.jpg)
В очікуванні наступного кінопоказу, люди активно збирали теплі речі та консервацію для родин, які опинились в складних життєвих обставинах. А, дізнавшись про наш соціальний гардероб, відразу запропонували допомогу у сортуванні речей.
Цей позитивний і щирий приклад волонтерства надихає!
Ми дуже вдячні всім залученим до наших волонтерських ініціатив, та хочемо наголосити, що будь-яке вміння, будь-яка, навіть незначна допомога, завжди надає сил та бажання радіти життю!
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/08/67836760_2213440355543262_4333538206852055040_n.jpg)
Робота з волонтерами ведеться в рамках проекту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб і громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у сфері подолання труднощів та самозахисту» за підтримки Карітасу Німеччини та BMZ.