Image

Карітас Київ за участі 85 благодійників зробив ремонт квартири після пожежі для одинокої матері з 2 дітьми

0 Comments

11.08.2014, Україна
Завдяки 85 добродіям та Українській Біржі Благодійності Карітас Київ зробив ремонт квартири одинокої матері із двома дітьми. Дещо раніше у їх квартирі трапилася пожежа, яка знищила все помешкання. Сьогодні щаслива сім’я переїхала у свою відремонтовану квартиру, дуже щаслива та вдячна всім жертводавцям, які допомогли їй у найскрутніший момент життя.

Історія Ані є винятково складною: вона, випускниця інтернату, сама виховує двох дітей, хлопчиків віком 2 місяці та 8 років. Жили вони у квартирі (на кухні), де нещодавно сталася пожежа, – житло взагалі було непридатним для проживання. До того ж їх обікрали, та ще й батько старшого сина хотів позбавити матір батьківських прав.

«Ми разом з братом виховувалась в інтернаті, тому я завжди вірила в те, що життя моїх дітей буде іншим. Після того, як мені виповнилося 18, ми з братом отримали однокімнатну квартиру. Я знайшла роботу. Невдовзі народився син Сашко, якого сама і стала виховувати. Здавалося б, усе вже буде чудово і життя налагоджується, проте доля повернулася проти мене», – розповідає Аня.

Першим важким ударом було те, що коли старшому синові виповнилося 6 років, його батько вирішив забрати його в матері. Аня дізналася про це вже тоді, коли їй прийшло повідомлення про вимогу повернути державі гроші, які отримувалися нею як одинокою матір’ю. Другим ударом було те, що тато Саші так і не зміг порозумітися з сином, і почав над ним фізично знущатися. На щастя, жінка зуміла врятувати свого старшого сина від подальших фізичних тортур.

Наступним ударом стала пожежа в квартирі та смерть брата в той час, коли Аня перебувала на 7 місяці вагітності другою дитиною. Надалі ситуація почала ставати дедалі нестерпнішою: з’явилася небезпека того, що жінці просто не дозволять виховувати маленьку дитину за таких житлових умов. У квартирі не було навіть вікна. Одна із найщасливіших подій в житті людини – народження дитини – сильно налякала жінку, проте вона не здалася і продовжила всіма силами боротися за щасливе майбутнє своїх дітей.

Саме тоді працівники Карітасу Київ розпочали надавати допомогу молодій мамі. Було зібрано необхідні речі першої необхідності (засоби гігієни, продукти харчування, одяг), знайдено місце тимчасового проживання сім’ї та завдяки добродіям розпочато ремонт квартири. Особливо долучилися до проблеми працівники МБФ «Українська Біржа Благодійності», на сайті якої було розміщено проект «Ми хочемо жити з мамою!» з метою залучення благодійних пожертв для придбання ремонтних матеріалів для сім’ї.

«Зараз у країні маємо багато нагальних потреб, які виникли у зв’язку із війною на Сході та боротьбою за гідність людини на Майдані. Вся увага благодійників зосереджена на цих проблемах. Водночас проблема Ані та її двох дітей не може бути непоміченою. За доволі короткий час – практично за два місяці – завдяки працівникам Карітасу та жертводавцям Біржі Благодійності було проведено ремонтні роботи у квартирі кризової сім’ї. Молода мама вже переїхала у свою оновлену домівку з дітьми. Вона дуже щаслива та вдячна. Вже зараз не стоїть питання можливості подальшого проживання дітей з матір’ю через відсутність умов.

Дякуємо всім, хто допоміг нам покращити побутові умови життя цієї сім’ї. Ваша допомога для них відкрила двері в нове майбутнє, вони вірять, що в світі є багато добрих людей, які можуть подарувати справжню підтримку та повернути надію в сім’ю. Щастю цієї сім’ї не було меж, коли вони ввійшли в свою квартиру після ремонту, очі наповнились сльозами, а серце – вдячністю. Це стало для них великим виявом вашої уваги, любові та підтримки, за що ми всі щиро вам дякуємо», – наголошує о. Роман Сиротич, директор Карітас Київ.

Categories: Новини

Залишити відповідь