![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/03/336783537_721239716450842_7190809824220733243_n.jpg)
Освятив пункт незламності та осередок Карітасу Єпископ Йосиф Мілян.
Звертаючись до присутніх, архиєрей зазначив, що цей пункт є місцем незламності, адже незламні наші герої, які наближають Україну до перемоги. Незламними є також усі українці, котрі єднаються та через свою діяльність допомагають зробити Батьківщину кращою. «Саме тут, у цьому пункті незламності, будуватимемо незламність нашого народу, об’єднуючись навколо добрих ініціатив, соціальних акцій, які допомагатимуть українцям пройти цей непростий час», — наголосив єпископ.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/03/336644924_3403073099911646_7082915012454382854_n-1024x683.jpg)
Також зі словом виступив очільник Дарницької адміністрації Микола Калашник, який подякував воїнам ЗСУ, що наближають нашу перемогу та несуть українському народові надію на краще майбутнє.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/03/336913728_1320943371803776_2308203193443747220_n-1024x683.jpg)
На закінчення заходу до присутніх звернувся о. Андрій Боднарук і розповів, що це місце об’єднує багатьох людей, що люблять Україну й українців: «Із початком війни тут було відкрито скромний Карітас нашої парафії, який отримував допомогу з-за кордону, а цю допомогу ми передавали в руки людям, які її потребували. За підтримки Карітасу Київ у цьому місці ми провели величезну кількість заходів, які роблять наше суспільство кращим. Тому сьогодні в цьому місці ми відкрили ще одну мудру та добру справу за підтримки Патріаршої фундації „Мудра справа“ — пункт незламності „Добрий самарянин“. Адже наші парафіяни, мешканці навколишніх будинків і волонтери тут залучаються до благодійних та соціальних ініціатив, як-от плетіння маскувальних сіток, виготовлення окопних свічок, майтер-класи з дітьми тощо», — наголосив душпастир.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/03/336789933_913943419864897_7406715893390723885_n-1024x683.jpg)
Відтак священник подякував владиці Йосифові Міляну, о. Любомирові Яворському, о. Романові Сиротичу та представникам влади за допомогу й підтримку у створенні цього центру.
Пункт незламності оснащений потужним генератором, буржуйкою, системою супутникового інтернету Starlink та всім необхідним, щоб за потреби всі мали змогу зарядити свої гаджети та випити чаю з печивом.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проєкт – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/
Tags: #карітас київ