![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/04/278336916_4832860770145056_7450538596194919548_n.jpg)
Люди літнього віку, нетранспортабельні хворі й самотні під час війни виживають за допомоги благодійників та волонтерів. Їхні потреби в їжі, ліках і засобах особистої гігієни зараз у більшості випадків забезпечуються стараннями благодійних організацій.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/04/278568167_4832861733478293_1488492522051581036_n-1024x768.jpg)
Благодійний фонд Starenki придбав усе необхідне, щоб зформувати продуктові набори на підтримку людей похилого віку в цей тяжкий час.1000 продуктових наборів було спаковано соціальними працівниками Домашньої опіки та волонтерами Карітасу Донецьк в м. Дніпро на базі локального осередку, щоб потім передати пакунки найбільш вразливим бенефіціарам.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/04/275682101_4832876633476803_1335764296965248636_n-768x1024.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/04/275752556_4832876823476784_659372825941908016_n-768x1024.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/04/278097197_4832876936810106_7782565081189202435_n-1024x768.jpg)
З них 500 наборів отримали терцентри Дніпра. Ще 500 – підопічні Карітасу у Дніпрі.
Дуже важливо підтримувати самотніх людей похилого віку у час війни, не забувати про те, що є слабші за нас, тому запрошуємо усіх долучатися до посильної підтримки стареньких.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/