![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/05/284541261_2187042564796504_4088457831075434399_n.jpg)
У рамках проєкту “Підтримка дітей та молоді з інвалідністю”, Карітас Запоріжжя продовжує допомагати бенефіціарам у покращенні їх психо-емоційного стану.
Іпотерапія – взаємодія зі спеціально навченими кіньми – вже давно здобула славу чи не найкращої методики. Спілкування з конями стало можливим завдяки кінному клубу «Deimos», що знаходиться в с. Розумівка, недалеко від Запоріжжя.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/05/284329834_2187019181465509_5379653163845071940_n-1024x683.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/05/284407308_2187018661465561_8034574686225671038_n-1024x683.jpg)
Нас чекали екскурсія територією, знайомство з кіньми та їх історіями. Серед них є і «вимушені переселенці» із Бердянська, і колишні спортивні призери, і 2-місячне лоша, що лишилося без матері.
Гості змогли погладити коней, погодувати їх морквою, яблуками та цукром-рафінадом. Ключовим моментом візиту стала прогулянка на конях. Деякі діти спочатку боялися високих коней та, переборовшисвій страх, отримали справжнє задоволення та радість.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/05/284289935_2187019658132128_7625630807351257019_n-1024x683.jpg)
Посмішки дітей у момент їзди верхом або годування коней – безцінні. Заради цих миттєвостей проєкт і впроваджує свою діяльність.
Команда Карітасу Запоріжжя висловлює подяку кінному клубу за допомогу в організації цього чудового заходу.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/