Image

“Діти мають право на щастя!”

Марафон добрих справ до Міжнародного Дня захисту дітей, 1 червня 2020

Увага! Увага! Свято наближається!

Святкуйте з Карітасом Міжнародний День захисту Дітей!

З 19 травня по 1 червня по всій Україні відбудеться низка цікавих заходів в рамках Марафону добрих справ «Діти мають право на щастя!».

Цього року у зв’язку із пандемією COVID-19 та карантинними обмеженнями, мережа дитячих та молодіжних Центрів Карітасу України проводить святкування онлайн. Тому свято відбудеться за будь-яких умов!

Слідкуйте за новинами, буде цікаво!

Програму спільних заходів Карітасу до Міжнародного Дня захисту дітей 2020 дивіться тут

Минулого року свято було дійсно масштабним, адже охопило понад 6000 дітей та 2000 батьків у 19 містах України від Заходу до Сходу. Як родина Карітасу святкувала Міжнародний День захисту дітей 2019 читайте та дивіться тут

Де працюємо:

Позашкільні Центри, де діти мають доступ до сприятливих умов, необхідних для їхнього розвитку та навчання – у таких містах:

Борислав, Броди, Дніпро, Дрогобич, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам’янське, Коломия, Львів, Маріуполь, Нововолинськ, Полтава, Одеса, Сєвєродонецьк, Слов’янськ, Тернопіль, Хмельницький, Київ. Про всі центри читайте тут.

Інформацію про діяльність дивіться тут.

Інформацію про Простори Дружні до дитини при школах буферної зони у 17 локаціях дивіться тут.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/