Image

Дитячі центри Карітасу України

Карітас Борислав

У центрі допомагають дітям покращити свій освітній рівень, нормалізували самооцінку, навчились мирно вирішувати конфлікти з однолітками та батьками, стати більш емоційно стабільними, здобути соціально-побутові навички, правову обізнаність. Фахівці підтримують не лише дітей, але і їх батьків, допомагають знайти вихід із скрутної ситуації, надають консультації та навчання. При центрі діють підготовчі курси для майбутніх школяриків.

вулиця Михайла Грушевського, 26, Борислав, Львівська область, 82300
e-mail: childcentre@boryslav.caritas.ua
Тел.: +380 32 484 2005

ПІДТРИМАТИ:
https://cutt.ly/myAVurk

Карітас Броди

Центр «Сто талантів» – це місце, де дітям допомагають здійснити мрію, виявити, розвинути та примножити твої таланти, це дружній колектив фахових працівників знайдуть підхід до кожної дитини. Підлітки отримують прості відповіді на складні запитання про безпеку в Інтернеті, стосунки, дружбу, любов, вибір майбутньої професії, дошкільнята отримають свій перших досвід веселого та захоплюючого навчання.

вулиця 900-річчя Бродів, 12а, м. Броди, Львівська обл., 80600
e-mail: childcentre@brody.caritas.ua
Тел.: +380 32 664 2121
www.brody.caritas.ua

ПІДТРИМАТИ:
https://cutt.ly/uyAVuMe

Карітас Волинь

Працівники керуються принципом – захист прав та інтересів кожної дитини передусім, тому окрім різноманітних тренінгів, мистецьких та розвиваючих занять, таборів для дітей, команда кваліфікованих фахівців проводить секцію «Відповідальне батьківство», а також надає індивідуальний соціальний супровід. Наша родзинка – спеціалізовані тренінги по міжнародній програмі «Сила добра», яка допомагає дітям та дорослим мирно вирішувати конфлікти, досягати порозуміння.

вулиця Кауркова, 29а, м. Нововолинськ, Волинська обл., 45400
e-mail: childcentre@volyn.caritas.ua
тел.: +380 97 379 9246, +380 96 553 1135
www.caritas-volyn.com

ПІДТРИМАТИ:
https://cutt.ly/7yAVtUs

Карітас Донецьк в м.Дніпро

Тут діти та молодь відвідують заняття по роботі із глиною в гончарній майстерні, студію соціалізації для дітей з аутизмом, школу волонтера, столярну майстерню для хлопців, клуб для дівчат «Дівчинко сяй» та цікаві заходи для всієї родини. Метою роботи гуртків є покращення психоемоційного стану, побудова підтримуючих дружніх стосунків із однолітками, отримання знань та навичок, які допомагають у спілкуванні, командній роботі, співпраці. Фахівці також надають консультацію та соціальний супровід сім’ям в складних життєвих обставинах.

вулиця Кабардинська, 5, м.Дніпро, 49000
тел.: +380 95 459 5520, +380 98 665 7388
www.caritas-donetsk.org.ua

ПІДТРИМАТИ:
https://cutt.ly/lySwezd

Карітас Запоріжжя

Тут діє театральний гурток сформований з дитячо-батьківського колективу, учасники якого самостійно виготовляють декорації та костюми для вистав. Різноманітні тематичні гуртки для дітей та батьків проводять самі ж бенефіціари-волонтери за підтримки фахівців центру. Учасники беруть активну участь не лише в організації творчого процесу, але і в пошуку ресурсів для діяльності та проведення заходів. Тут діти вільні обирати для себе вид діяльності в залежності від своїх інтересів.

вулиця Семафорна,8, м.Запоріжжя, 69057
e-mail: caritas.zp@gmail.com
тел.: +380 50 322 4600; +380 97 202 2098;
+380 617874585
www.zp.caritas.ua

ПІДТРИМАТИ:
https://cutt.ly/fySwycB

Карітас Івано-Франківськ

Робота команди спрямована на соціальну та психологічну реабілітацію дітей, які перебувають в складних обставинах, шляхом пропозиції цікавого та корисного дозвілля, кулінарних та творчих майстер-класів, пізнавальних екскурсій, яскравих, повних пригод літніх таборів, дружнього та позитивного спілкування. Також працюють із дітьми та молоддю із інвалідністю. Кожен відчує себе тут особливим і цінним.

вулиця Крихівецька, 102, с.Крихівці, м. Івано-Франківськ, 76394
e:mail: caritas-ivano-frankivsk@ukr.net
тел.: +380 34 277 99 89; +380 98 728 8537;
+380 95 0337768
www.caritas.if.ua
ПІДТРИМАТИ:
https://cutt.ly/8yAViP7

Карітас Кам’янське

Театральна студія це – простір для творчості, театральних експериментів, самовираження, де діти від 5 до 17 років можуть розвивати свої акторські здібності. Кожна вистава – цікава пригода, маленьке життя, що об’єднує всіх її учасників. Тут також діє дружна спільнота молодих людей «Волонтери Карітасу». Саме завдяки їй діти стають учасниками цікавих квестів, майстер-класів, а самі волонтери можуть спробувати себе в дорослій професії, знайти друзів, переконатись, що кожен талант та здібність є цінними і незамінними.

проспект В.Стуса 1а, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51900
e-mail: childcentre@kamianske.caritas.ua
тел.: +380 98 387 8124

ПІДТРИМАТИ:
https://cutt.ly/tyY6lC7

Карітас Київ

Зусилля роботи з дітьми та їх сім’ями спрямовані на відкриття позитивних ресурсів дітей та дорослих, подолання психологічних труднощів, отримання знань і навичок, що сприяють соціальній реінтеграції, здоровому способу життя, раціональному управлінню часом, ресурсами і можливостями, професійній реалізації.

вулиця Микитенка, 7-б, м. Київ, 02139
e-mail: info@caritas-kiev.org.ua
тел.: +380 98 189 3515
www.caritas-kiev.org.ua

ПІДТРИМАТИ:
https://cutt.ly/nySq7Av

Карітас Коломия

У центрі безпечно та комфортно почувають себе, і малеча, і підлітки. Кожен знайде для себе цікаве заняття. Працівники з любов’ю та професіоналізмом щоденно допомагають дітям пізнавати світ, здобувати нові вміння, реалізовувати свої таланти та відчути любов та визнання в одній великій дружній родині, де можна поділитися своєю радістю і переживаннями. Також діє центр по роботі із молоддю з особливими потребами, католицька школа та садочок Святого Папи Івана Павла II.

вулиця Гетьманська 3б, м. Коломия, Івано-Франківська обл., 78200
e-mail: childcentre@kolomyya.caritas.ua
Тел.: +380 34 334 7874
www.caritas-kolomyya.org

ПІДТРИМАТИ:
https://cutt.ly/9yAVfND

Карітас Краматорськ

Центр для дітей та молоді є в Краматорську та Слов’янську. В наших центрах є столярна майстерня «Древодім», «Творчі кімнати Карітас», Форум-театр та «Школа волонтера», тут молодь не лише навчається, але допомагає один одному розвивати соціальні навики та сприяє згуртованості громадськість міста.
Відділення психосоціальної підтримки «Стійкість та розвиток» працює з дітьми у буферній зоні на базі шкіл.

вулиця Південна 9 , м.Краматорськ, Донецька обл., 84313
e-mail: socentr.caritas@gmail.com
б-р Пушкіна 10, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84100
тел.: +380 66 993 2800
www.kram.caritas.ua
ПІДТРИМАТИ:
https://cutt.ly/HySwf9B

Карітас Львів

У центрі панують атмосфера довіри, безпеки. Щоденні заняття побудовані так, щоб підлітки навчились краще взаємодіяти між собою та із зовнішнім світом, працювати командою, мирно виходити із конфліктних ситуацій, здобувати цінний життєвий досвіт, приймати грамотні фінансові рішення, організовувати власні проекти, краще керувати часом та приймати дорослі рішення. Особливістю центру є веломайстерня та гурток велотуризму, а пригодницькі ігри та квести роблять навчання надзвичайно захоплюючим.

вулиця Костя Левицького, 111, м. Львів, 79000
e-mail: childcentre@lviv.caritas.ua
тел.: +380 67 370 1457
www.caritas-lviv.org

ПІДТРИМАТИ:
https://cutt.ly/AyAVjBn

Карітас Маріуполь

Фокус роботи – здоров’я зберігаючі освітні технології, метою яких є сформувати в дітей та молоді необхідні знання, вміння та навички здорового способу життя. Смачні та корисні кулінарні майстер-класи, пластилінова анімація, тренінгів курс «Майстерня громадянина», психологічні тренінги, нейрогімнастика і багато інших цікавих діяльностей.
Відділення психосоціальної підтримки «Стійкість та розвиток» працює з дітьми у буферній зоні на базі шкіл.

провулок Банний,4, м.Маріуполь, 87505
e-mail: caritasmariupol@gmail.com
тел.: +380 96 193 8925
www.mcaritas.org

ПІДТРИМАТИ:
https://cutt.ly/vySwlvy

Карітас Одеса

Діяльність Центру в Одесі базується на індивідуальному підході до кожної дитини з метою розвитку в неї пізнавальної активності, творчості, соціальних та комунікативних навичок. Інтуїтивне малювання, танці, розвиваючі тренінги, кулінарні майстер-класи, екскурсії цікавими місцями Одеси роблять заняття із Карітасом цікавими та яскравими.

провулок Лермонтовський, 13а, Одеса, 65000
e-mail: childcentre@odesa.caritas.ua
тел.: +380 50 337 0074

ПІДТРИМАТИ:
https://cutt.ly/SyAVzv8

Карітас Полтава

Центр сприяє благополуччю, всебічному та гармонійному розвитку дітей та молоді. Діють студія «Мультмайстерня», театральна студія, «Школа благодійництва» для волонтерів, проект «Лабораторія супергероїв», метою якого є створення нового візуального простору на стінах дитячої міської лікарні, та ще багато креативних та пізнавальних проектів.

вулиця Пилипа Орлика, 20/1, м.Полтава, 36020
e-mail: childcentre@polnava.caritas.ua
тел..: +380 95 288 8707
www.poltava.caritas.ua

ПІДТРИМАТИ:
https://cutt.ly/KyAVccW

Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії

У центрі «Разом сильніші» завжди весело, дуже багато ігор та несподіванок для дітей. Проводяться заняття «Цікава наука», «Мультознавство», «Англійська – це весело», майстер-класи та квести, дитячі табори, подорожі. Центр співпрацює із іноземними волонтерами, тому міжкультурне середовище і багатогранний розвиток для кожної дитини гарантовані.

вулиця В’ячеслава Чорновола, 4, м. Дрогобич, Львівська область, 82100
e-mail: childcentre@sde.caritas.ua
тел.: +380 96 670 2289, +380 32 442 2458
www.caritas-sde.org

ПІДТРИМАТИ:
https://cutt.ly/byAVv7N

Карітас Сєвєродонецьк

У центрі працюють як з дошкільнятами, так із підлітками. Дошкільнят готують до школи, розвивають їхню увагу та мислення, логіку і пам’ять, дрібну моторику. Школярі освоюють курс «Я успішний», під час якого вони залюбки навчаються краще розуміти себе та оточуючих, дізнаються про свої права та обов’язки, вчаться ставити цілі, планувати та створювати міні-проекти. За безпосередньої участі дітей працівники організовують та впроваджують цікаві заходи, корисне дозвілля, веселі розваги.

вул. Першотравнева, буд. 26, м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., 93400
e-mail: childcentre@severodonetsk.caritas.ua
тел.: +380 95 765 19 12

ПІДТРИМАТИ:
https://cutt.ly/byAVmFs

Карітас Тернопіль

Особливою популярністю користуються тематичні табори для школярів у часі шкільних канікул, які наповнені інформаційно-змістовим підтекстом, завжди цікаві та різноманітні. А ще кулінарні майстер-класи, командні ігри, квести, подорожі, наметові табори, все це і ще багато іншого перетворюють час у Карітасі на яскраву пригоду. Молодь може реалізувати будь-які свої проекти та відчути себе активними громадянами свого рідного міста.

вулиця Замонастирська,1, м. Тернопіль,46006
e:mail: childcentre@ternopil.caritas.ua
тел.: +380 352 523 684; +380 68 949 2949
www.caritas.te.ua

ПІДТРИМАТИ:
https://cutt.ly/dyAVWRg

Карітас Хмельницький

Фахівці працюють як із дітьми на базі Центру, так і у загальноосвітніх школах міста. Для дітей пропонується широкий спектр тем до обговорення: безпека та захист, побутові навички та самостійність, здоров’я, гігієна, харчування, соціальні та комунікативні навички, усвідомлений вибір професії та активна соціальна позиція. Тут для підлітків діють психологічний, кулінарний, мистецький клуби, для батьків – батьківський клуб самодопомоги.

вулиця Зарічанська, 10/3, Хмельницький, 29015
e-mail: childcentre@khmelnytskyi.caritas.ua
тел.: +380 67 557 21 28
www.km.caritas.ua

ПІДТРИМАТИ:
https://cutt.ly/myAVojx