![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/03/327544412_513018004299101_2647975599657366113_n.jpg)
Професійний догляд, реабілітація та молитви. У Дрогобичі відкрили шпиталь Карітасу – Drohobych.City
15.03.2023
no comments
Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії завершив будівництво триповерхової будівлі-шпиталю, який назвали на честь Івана Павла ІІ. Шпиталь розташований поряд з реабілітаційним центром, де допомагають позбутися залежностей. Від початку війни Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії