Image

Мешканцям буферної зони надається психологічна допомога

0 Comments

Відбулася зустріч мешканців с. Нижньотепле Станично-Луганського району, що знаходиться на відстані 0-5 км від лінії розмежування, з психологами.

Груповий захід був присвячений зменшенню негативних наслідків стресу. Близкість військових дій змушує людей постійно знаходитися у стані стресу та напруги, що вкрай негативно позначається на самопочутті та сприяє розвитку психосоматичних захворювань. У теплій довірливій атмосфері учасники навчалися стабілізаційним технікам, завдяки яким можна зменшити відчуття тривоги, ефективно протистояти стресовим ситуаціям, страху та посилити самоконтроль.

Допомога надається в рамках проекту «Забезпечення базових потреб в різних секторах, включно з грошовою допомогою, особливо вразливих людей, що постраждали внаслідок конфлікту на сході України 2019-2021рр.»

У період розповсюдження COVID 19, працівники мобільних бригад дотримуються підвищених заходів захисту та особистої безпеки, щоб уникнути можливого інфікування та не наражати на небезпеку бенефіціарів, тому працюють за новими протоколами.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: http://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X