Image

Cоціальна відповідальність та соціальний діалог

0 Comments
Візит пані Ющенко до Карітасу Європа
19.10.2009
Карітас Європа мав честь прийняти візит Катерини Ющенко, дружини Президента України Віктора Ющенко, 15 жовтня у своєму приміщенні, що знаходиться в Брюсселі.  Делегацію Карітас, яка приймала пані Ющенко, очолювали Генеральний Секретар Маріус Вандерс та Андрій Васькович, Президент Карітасу України та
член Виконавчої Ради Карітас Європа.
У зустрічі також взяла участь дружина Посла України в Бельгії Олена Балова.
Під час зустрічі Маріус Вандерс та пані Катерина Ющенко обмінялися інформацією щодо діяльності очолюваних ними благодійних організацій. Сторони також обговорили можливу співпрацю в Україні між Фондом «Україна 3000» та організацією Карітас Європа.
«Для молодої демократичної країни такої, як Україна є дуже важливо подумати над ефективними способами залучення Церкви та громадянського суспільства у подальший розвиток країни», зазначила пані Ющенко, яка з цікавістю стежила за роботою Карітас. Вона також наголосила на важливості підтримувати почуття соціальної відповідальності та соціального діалогу як в Україні, так і, по всій Європі.
Разом з 48 організаціями-членами, що працюють в 44 європейських країнах, Карітас Європа може користуватися широким досвідом своїх членів як в залученні прихильників на національному та міжнаціональному рівнях, так і в підтримці прийняття рішень щодо питань, які зачіпають інтереси бідних та знедолених. Капілярність власної мережі є важливою набутою цінністю в час кризи, коли необхідний тривалий та конструктивний діалог, для того щоб уникнути повного закриття існуючих солідарних каналів, як в межах окремих зобов’язань, так і, в межах процесу прийняття рішень.
Карітас Європа на цей час готується до успішної участі в Європейському Році 2010, що є роком по Боротьбі з Бідністю та Соціальною Ізоляцією в межах усіх європейських країн. Він також бачить Європейський Рік 2011 – рік Волонтерства, як чудову можливість посилити почуття соціальної відповідальності в Україні та в Європі.
Прикладами актуальних сфер роботи Карітасу в Європі та Україні є боротьба з торгівлею людей та вирішення соціальних наслідків ВІЛ/СНІДу. COATNET, мережа Християнських Організацій по Боротьбі з Торгівлею Людей (під керівництвом Карітас), координується з офісу Карітас України. Щодо ВІЛ/СНІД, то публікація Карітас Європи «В солідарності з людьми, що живуть або уражені ВІЛ/СНІД» найближчим часом з’явиться в Україні.
Після цінного візиту пані Катерини Ющенко, Карітас в Україні буде радий внести свій вклад в нові та інноваційні проекти – наприклад, задоволення потреб людей похилого віку – спираючись на досвід, накопичений на основі постійного обміну інформацією між організаціями Карітас в Європі і відкритості до плідної співпраці з іншими відданими учасниками.
Categories: Новини
uk Ukrainian
X
%d bloggers like this: