Image

На Прикарпатті презентували фотопроект про допомогу “НаДія.Родина.Доля”

0 Comments

8 липня 2019 року на Прикарпатті презентували фотопроект про допомогу, у здавалося б безвихідній ситуації – життя та інтеграцію утікачів із зруйнованих та знищених війною на сході сімей. Їх сотні тисяч, чи може мільйони. Чимало з них досі потребують матеріальної підтримки. Ще більше вони потребують психологічної підтримки, а головне інтеграції в громаду на обжитих місцях.

Саме цим займається проект Карітасу України – “Створення Центрів підтримки сімей в якості моделі для інтеграції ВПО і приймаючих громад в Україні», що реалізовується за підтримки Карітасу Польщі та спів-фінансований у рамках Програми співпраці у сфері розвитку «Польська допомога» Міністерства закордонних справ Республіки Польща(зміст матеріалів фотовиставки відображає позицію авторського колективу і не може розглядатися як офіційна позиція МЗС Республіки Польща). Діє він більше двох років в семи обласних центрах України, працює за підтримки польських колег із Карітасу.

Дарина переселенка з Луганської області. Попри всі випробування вона живе надією на краще: відвідує музичну школу, театральний гурток і допомагає мамі відновити сімейну справу – козину ферму. Велике господарство у рідному Лутугиному на Луганщині довелося віддати за безцінь. Першу козу на новому місці придбали в кредит. Нині мають десять дорослих та стільки ж маленьких.

Лише матеріальна допомога проблеми не вирішить. Тож в Україні діють центри, які допомагають таким сім’ям інтегруватися в нове для них суспільство.

Польща під час військового конфлікту завжди підтримувала Україну. Лише на гуманітарні та соціальні місії передали на понад 80 мільйонів гривень. Їхні волонтери та психологи працюють на лінії розмежування, а ще допомагають утікачам інтегруватися в мирне, але чуже для них життя.

Проект діє понад два роки у семи обласних центрах України. За цей час допомогу отримали понад шість тисяч родин, до різних проектів та заходів долучилися майже 30 тисяч українців.

Categories: Video | Відео

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X