Прес-секретар

Локація: Київ або Львів

МБФ «Карітас України» (КУ) шукає спеціаліста на позицію Прес-секретар

Основні обов’язки:

• Узгодження загальних тез від імені організації та складання промов та заяв, забезпечуючи узгодженість і точність відповідно до місії організації.
  • Досліджувати, аналізувати інформацію, зібрану з різних джерел (дослідницькі аналітичні матеріали на Державному рівні, в секторі неурядових організацій та ООН, по мережі Карітас та по програмній діяльності КУ) з метою чітких узгоджених та синхронізованих даних для працівників КУ.
  • Надавати підтримку ключовому персоналу КУ у написанні та підготовці письмових матеріалів для публічних виступів та для спілкування із зовнішніми стейкхолдерами;
  • Визначати та організувати відповідні зустрічі між ключовим персоналом КУ та засобами масової інформації та надавати повний супровід у цих зустрічах.
  • Підтримувати базу даних контактів зі ЗМІ в Україні та за кордоном.
  • Підготовка матеріалів для соцмереж (гарячі новини, екстрені ситуації).
  • Збір та аналіз інформації для виявлення тенденцій та трендів (потреби бенефеціарів та пропозиції фондів).
  • Створення ТЗ для складних, глибинних презентацій (інтерв’ю)  та візуалізація інформації за допомогою графіків, діаграм, таблиць і звітів.

• Вища освіта (Журналістика, Гуманітарні науки, Політологія);
  • Досвід роботи від 2-х років прес-секретарем, спічрайтером чи на суміжних за обов’язками посадах;
  • Досвід роботи в міжнародних або громадських організаціях;
  • Високий рівень усних та письмових комунікативних навичок;
  • Значний досвід публічних виступів та презентування;
  • Вільне володіння українською та англійською мовою на рівні Advanced;
  • Вміння писати тексти, на основі зібраної інформації;
  • Досвід розробки та реалізації комунікаційних стратегій;
  • Досвід створення публікацій у соцмережах (Facebook, LinkedIn, тощо, імейл-розсилок, статей;
  • Досвід співпраці зі ЗМІ та мережа контактів у медіа буде перевагою.
  • Готовність до відряджень Україною та за її межами

Необхідні професійні навички:

• Вміння працювати самостійно та співпрацювати з іншими;
  • Вміння ефективно комунікувати та вміти виділяти ключові моменти в інформації для поширення;
  • Вміти розставляти пріоритети в роботі з уважністю до деталей
  •  Управління часом та уважність до дедлайнів;
  • Вміти працювати в програмах пакету Microsoft Office (MS Word, Excel, PowerPoint, і т.д.) та базових дизайнерських програмах.

Ми пропонуємо:

• офіційне працевлаштування
  • гнучкий графік роботи (з можливістю віддаленої роботи)
  • конкурентний рівень заробітної плати
  • потрібні ресурси для виконання поставлених завдань
  • можливість бути в команді великої мережі Благодійних організацій

Ми пропонуємо більше, ніж просто роботу — з нами у вас є можливість розвиватися та долучитись до якісних змін у суспільстві!

Карітас України прагне створити та підтримувати середовище, яке пропагує основну цінність людської гідності та запобігає домаганням, зловживанням та експлуатації своїх працівників, партнерів та бенефіціарів.

Кандидат на цю посаду  перед співбесідою має ознайомитися з політиками та процедурами Системи Убезпечення та Кодексу поведінки співробітників.

З політиками та процедурами можна ознайомитися на нашому сайті: https://caritas.ua/sfg/

Звертаємо Вашу увагу на те, що дана вакансія передбачає проведення ряду перевірок, включно з  перевіркою рекомендацій від попередніх працедавців та перевіркою даних щодо судимостей.

Якщо у вас є успішний відповідний досвід і ви відповідаєте вимогам вакансії, надсилайте резюме та супровідний лист на електронну адресу: recruiter@caritas.ua

Термін розгляду надісланого резюме — від 1 до кількох тижнів до моменту закриття вакансії. Зверніть увагу, що для розгляду вашого резюме важливо, щоб ваш досвід, навички та мотивація долучитись до нашої команди (зазначені в мотиваційному листі) відповідали опису вакансії.