Фахівець з комунікації (Контент-мейкер)

Вакансія: Фахівець з комунікації (Контент-мейкер)

Графік: Part time

Локація: Київ/Львів

МБФ «Карітас України» (КУ) оголошує  конкурс на вакантну позицію Фахівець з комунікацій ( Контент-мейкер) для проектів UnityRebuild: Renuilding Hope: Багатосекторна допомога постраждалим від війни в Україні (BHA 2)

Основні обов’язки:

• Знімати та монтувати відео
  • Робити фотографії та обробляти їх
  • Бути готовим поїхати у відрядження за рахунок організації в межах України для збору контенту
  • Іноді писати тексти

• Мати професійні знання в таких сферах:
  • Створення контенту
  • Редагування та монтаж
  • Соціальні медіа
    Графічний дизайн
  • Відео та анімація
  • Брендинг
  • Вміти знімати відео для різних форматів (вертикальні, горизонтальні)
  • Вміти працювати з фото- та відеотехнікою
  • Вміти монтувати відео у програмі монтажу з легальним користуванням
  • Вміти фотографувати та працювати у фоторедакторі з легальним користуванням
  • Знати англійську мову щонайменше на середньому рівні – вміти писати тексти

Важливо, щоб у вас була легальна програма для монтажу та ноутбук для роботи з відео

Будь ласка, додайте до вашого резюме портфоліо, яке включає ваші найкращі роботи (фото, відео та тексти).

Необхідні знання та навички:

• Готовність навчатися
  • Мати бажання працювати в благодійній організації
  • Готовність слухати й враховувати інші думки та підходи
  • Бути відкритим до спілкування та роботи в команді

Ми пропонуємо:

• офіційне працевлаштування;
  • можливість професійного зросту (по результатам роботи);
  • гнучкий графік роботи (з можливістю віддаленої роботи);
  • конкурентний рівень заробітної плати;
  • потрібні ресурси для виконання поставлених завдань;
  • можливість бути в команді великої мережі Благодійних організацій.

Ми пропонуємо більше, ніж просто роботу — з нами у вас є можливість розвиватися та долучитись до якісних змін у суспільстві!

Карітас України прагне створити та підтримувати середовище, яке пропагує основну цінність людської гідності та запобігає домаганням, зловживанням та експлуатації своїх працівників, партнерів та бенефіціарів.

Кандидат на цю посаду перед співбесідою має ознайомитися з політиками та процедурами Системи Убезпечення та Кодексу поведінки співробітників.

З політиками та процедурами можна ознайомитися на нашому сайті: https://caritas.ua/sfg/

Звертаємо Вашу увагу на те, що дана вакансія передбачає проведення ряду перевірок, включно з перевіркою рекомендацій від попередніх працедавців та перевіркою даних щодо судимостей.

Якщо у вас є успішний відповідний досвід і ви відповідаєте вимогам вакансії, надсилайте резюме та супровідний лист на електронну адресу: recruiter@caritas.ua

Термін розгляду надісланого резюме — від 1 до кількох тижнів до моменту закриття вакансії. Зверніть увагу, що для розгляду вашого резюме важливо, щоб ваш досвід, навички та мотивація долучитись до нашої команди (зазначені в мотиваційному листі) відповідали опису вакансії.