![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/417367919_427181339632811_2191773888816963420_n.jpg)
Працівники та волонтери Карітасу Івано-Франківськ виготовляють стрітенські свічки, щоб допомогти благодійній їдальні. Свічки виготовляються з натуральної вощини.
Еко-соціальна ініціатива “Зігрій вбогого світлом стрітенської свічки” працює в івано-франківському осередку Карітасу вже 4 рік поспіль.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/1704526326_1e7b14b0f295a8c7be7e-1024x771.jpg)
Ініціатором екосоціальної ініціативи є Екобюро Івано-Франківської архієпархії УГКЦ. Акція організовується в рамках ініціативи УГКЦ “Нагодуй убогого”. Отримавши натуральну вощину, волонтери (серед волонтерів є і бенефіціари) разом з працівниками Карітас в цьому році впродовж 2 тижнів самостійно виготовляли 3500 стрітенських свічок аби допомогти потребуючим.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/1704526326_16e92d173fd3e8dd51a4-1024x768.jpg)
Свічки виготовляються з натуральної вощини. Для створення свічок не потрібно спеціальних навичок, тому долучитися міг будь-хто з волонтерів.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/1704526326_5864cc03ed15b05e49f4-1024x771.jpg)
Кожного року зібрані кошти йдуть для потреби благодійної їдальні. В цьому році планується, що виручені кошти підуть на потреби благодійної їдальні франківського Карітасу, родин військових та загиблих захисників України.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/414501476_427185362965742_143271450192326172_n-1024x768.jpg)
Стрітенські свічки можна буде придбати на парафіях УГКЦ після 15 січня. Вартість однієї свічки – 40 гривень.
Сюжет про ініціативу зняв телеканал 402.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримати нашу діяльність з допомоги потребуючим – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/