![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/10/122768870_2804267789858881_7278780625700517813_n.jpg)
Виявити турботу там, де її потребують – щодня Карітас Івано-Франківськ намагається творити добрі справи та показувати приклад іншим.
Волонтери Карітасу Івано-Франківськ днями розвезли засоби догляду для політичних в’язнів та репресованих, які мешкають у Тлумацькій ОТГ. Це люди похилого віку і часто дуже хворі та самотні. Тому вони потребують не лише матеріальної допомоги, а й спілкування, співчуття та визнання життєвого досвіду.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/10/122849273_2804267989858861_7443535820764797356_n.jpg)
Якщо у вас є бажання долучити до благодійності, станьте волонтером Карітасу та приєднуйтеся до наших соціальних ініціатив!
На черзі – Долинський та Рожнятівський райони.
Допомога здійснюється в рамках проекту “Покращення якості життя та сприяння подоланню соціальної ізоляції осіб похилого віру – політичних в’язнів та репресованих” за фінансової підтримки Департамент соціальної політики Івано-Франківської ОДА.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/