![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/11/74880669_1247758295430042_3120993820213248000_o.jpg)
«День молитви за сиріт» – це день, у який віруючі люди, з різних християнських Церков, по всьому світу молитовно просять Бога про захист, благословення та щасливі родини для всіх дітей-сиріт, а також про Божу ласку для тих, хто приймає та виховує їх, у своїх сім’ях.
8 листопада 2019 року, у Карітас Тернопіль до «Дня молитви за сиріт» в рамках проекту «Допомога на відстанні» за сприяння Карітасу Словачини, провели святковий захід для 35 дітей сиріт та напівсиріт.
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/11/74359177_1247760608763144_1274836805593595904_o.jpg?fit=640%2C427)
![](https://i2.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/11/75362474_1247759442096594_4840125016685150208_o.jpg?fit=640%2C427)
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/11/74216749_1247759548763250_4084011593480798208_o.jpg?fit=640%2C454)
Захід розпочали із спільної молитви, яку провів заступник директора Карітасу Тернопіль о. Roman Zahorodnyy.
Подарувати моменти радості та незабутні враження благодійникам допомогли веселі аніматори з Вундеркіндер Свято завітавши до діток із програмою Наукова Лабораторія.
![](https://i2.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/11/73284285_1247763518762853_1320199528619442176_o.jpg?fit=640%2C427)
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/11/75279138_1247763598762845_3379114847827394560_o.jpg?fit=640%2C427)
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/11/73482632_1247763932096145_1018703853916258304_o.jpg?fit=640%2C427)
Щоб заохотити до молитви і водночас навчитися її значення, для дітей провели майстер-клас із виготовлення вервички, яку юні гості робили з великим натхненням та задоволенням.
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/11/71838697_1247760875429784_7411959911795392512_o.jpg?fit=640%2C427)
По закінченню святкового заходу на учасників свята чекав солодкий стіл. І дітям, і дорослим було цікаво взяти участь у святі.
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/11/72647298_1247759368763268_9104766841393250304_o.jpg?fit=640%2C427)
Кожна дитина отримала подарунок, пакет з продуктовим набором.
Тішить, що небайдужих людей стає все більше та дякуємо нашим благодійникам, які долучилися до святкування, зробивши цей день надзвичайно смачним: Ірина Матей, Oksana Kundrat, Віра Сапеляк, Oksana Gorishna, Валерий Нукало, Андрій Федірко, Українське морозиво, ПП “Литвин”
Робити добрі справи разом легше та чуйніше!