![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/08/117317066_158682822468148_644580077962251876_o.jpg)
На жаль, далеко не кожен має можливість придбати своїй дитині велосипед. Тож завдяки роботі місцевої громади, усі бажаючі можуть записатись у секцію та урізноманітнити своє дозвілля.
Але перед тим, як скористуватись можливістю проїхатись вулицями селища – всіх навчать правилам безпеки та дорожнього руху на велосипеді, технічному обслуговуванню транспорту, та, врешті решт, всіх бажаючих обов’язково навчать їздити!
За грантові кошти, що надав Карітас Маріуполь, громада закупила 6 велосипедів та декілька днів тому було закінчено всі підготовчі роботи для відкриття секції.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/08/117300855_158682589134838_6106442386585741308_o-1024x683.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/08/117293661_158682742468156_7228489685788817991_o-1-1024x692.jpg)
Під час офіційного відкриття велосекції, мешканці Мирного мали можливість дізнатись, як саме записати на секцію дитину, та що для цього потрібно.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/08/117114454_158682442468186_1632053086312995368_o-1.jpg)
Плани у громади великі, пізніше вони хочуть організувати справжню туристичну поїздку по їх району, щоб діти не просто активно відпочивали, а і дізнавались про історію та географію своєї землі.
Без сумніву – такі прогулянки точно сподобаються дітям!
Тож бажаємо Мирненській громаді сил та натхнення у реалізації їх неймовірно крутого проекту!
___
Центр розвитку громад працює в рамках проекту “Створення соціальних центрів для посилення можливостей подолання труднощів та розвитку потенціалу самодопомоги постраждалих від конфлікту людей і громад в Україні” за підтримки Карітасу Німеччини та Карітасу України.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/