![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/01/271907193_1780124072178298_5086728686041436712_n-e1642068364172.jpg)
З липня 2021 року команда Карітасу Краматорськ реалізує проект «Інновації для здоров’я: сталі підходи в опіці для зменшення впливу Covid-19, для людей похилого віку у Вірменії, Україні та Молдові».
На сьогоднішній день 6 соціальних працівників проекту обслуговують 91 особу: – 30 у Слов’янську, та 61 особу у Краматорську.
Під послугами домашньої опіки перебувають люди як з числа ВПО, так і місцеві жителі з уразливих категорій населення. Бенефіціари отримують від працівників проекту повний спектр безкоштовних соціальних послуг з догляду вдома, мають підтримку продуктовими, гігієнічними наборами, отримують психосоціальну підтримку.
Також працівники проекту проводять інформаційні кампанії щодо запобігання розповсюдження Covid-19 та активно сприяють у питаннях необхідності вакцинації серед своїх підопічних.
Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства охорони здоров’я Австрії та Карітас Австрія.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/01/innovacziyi-dlya-zdorovya.jpg)
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/