![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/06/64322184_2185050438382254_3100204254355259392_n.jpg)
На вихідних фахівці Простору Підтримки Карітасу Маріуполь відвідали дуже важливий захід – наша громада в с. Привільному відкрила соціальний хаб «Разом у майбутнє».
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/06/64368197_2185050275048937_3029886083417505792_n.jpg)
До цього дня вони йшли майже рік, почавши з отримання гранту від нашої організації, пізніше знайшли додаткове фінансування, та почали довгий але дуже необхідний ремонт їх приміщення.
І ось пройшов рік, і їх чудовий центр розпочав свою роботу! Невелике приміщення з дуже великими можливостями!
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/06/64625878_2185050731715558_717067037997793280_n.jpg)
Діти і дорослі зможуть знайти тут безліч корисного для себе: в центрі всі можуть отримати безкоштовний доступ до інтернету, для дітей підготовлені різноманітні майстер-класи, дорослі можуть звернутись за безкоштовною юридичною консультацією, вивчати іноземні мови та навіть брати уроки гри на гітарі!
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/06/64879442_2185050821715549_7330771444919435264_n.jpg)
Відкриття центру було справжнім святом для мешканців Привільного. Команда Карітасу дуже радіє за громаду селища, бо вони пройшли довгий та тяжкий шлях, і тепер вони бачать, що результат може бути приголомшливий!
Наприкінці
заходу всім присутнім було запропоновано написати свою мрію про те, щоб вони
хотіли змінити в своєму селищі, та яким вони його бачать в майбутньому.
Працюючи з цією громадою другий рік, ми твердо впевнені, що ці мрії точно
стануть реальністю в найближчому майбутньому!
Громадська організація “Модерна нація” та Олександр
Яроцький – ще раз вітаємо Вас з відкриттям соціального хабу!
_____
Соціальний хаб в с. Привільне було відкрито за підтримки проекту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб і громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у сфері подолання труднощів та самозахисту».