![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/03/89327726_1063496334020381_5654510056490663936_o.jpg)
10 березня 2020 року, в приміщенні Карітасу Борислав відбулось літературно-мистецьке свято «Вінок слави Кобзареві» з нагоди 206-ої річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.
Захід відбувся за участю бенефеціарів проекту «Підтримка соціальних центрів Карітасу України у програмах для людей з інвалідністю в Україні» та учасників проекту «Інклюзивно-ресурсного центру для дітей з інвалідністю та дітей з кризових сімей».
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2020/03/89813965_1063490917354256_2334900133713412096_o.jpg?fit=640%2C296)
Постать Великого Кобзаря є і залишається ні з ким незрівнянною, невичерпною для людського подиву й осягнення. І хоч минуло досить багато часу, народ пам’ятає, знає та шанує свого генія. На святі прозвучали твори Шевченка «Україна, рідний край», «Тече вода з – під явору», «Садок вишневий коло хати», «Зацвіла в долині…», «Заповіт» та інші …
![](https://i2.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2020/03/89236280_1063497774020237_8902886383295660032_o.jpg?fit=640%2C480)
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2020/03/89356045_1063496620687019_8014119751238287360_o.jpg?fit=640%2C480)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/03/89477375_1063496930686988_614826277819383808_o.jpg)
Змінюються часи, але незмінним, невичерпним і, по суті, не до кінця прочитаним і розгаданим залишається сам Т. Шевченко. І вистачить його, поза всяким сумнівом, ще на багато-багато поколінь – допоки житиме український народ, допоки буде жити наша Україна!
Проект «Підтримка соціальних центрів Карітасу України у програмах для людей з інвалідністю в Україні» реалізовується за фінансової підтримки німецького БФ Renovabis.