![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/02/AZ7A6034-scaled.jpg)
Днями родини, які опинились в складних життєвих обставинах та якими опікується Карітас Донецьк в місті Дніпро, провели цікавий та насичений вихідний день.
Захід представники Карітасу провели спільно з американськими волонтерами з Корпусу Миру.
Найголовнішим сюрпризом для дітлахів став майстер-клас із виготовлення цукерок та розпису їх шоколадом у «Львівській майстерні шоколаду».
![](https://i2.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2020/02/AZ7A5780-scaled.jpg?fit=640%2C427)
![](https://i2.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2020/02/AZ7A5939-scaled.jpg?fit=640%2C427)
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2020/02/AZ7A5932-scaled.jpg?fit=640%2C427)
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2020/02/AZ7A5888-scaled.jpg?fit=640%2C427)
![](https://i2.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2020/02/AZ7A5827-scaled.jpg?fit=640%2C427)
Поки діти малювали на шоколаді та пили смачний какао, фахівці Карітасу Донецьк провели психологічні заняття для батьків, де учасники обговорили всі актуальні для них питання. А після повернення дітей до центру Карітасу, на них чекали квести та ігри.