![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/10/121162016_1450340931823282_8491067634549933368_o.jpg)
Протягом вересня 2020 року мобільна бригада Карітасу Краматорськ проєкту «Забезпечення базових потреб в різних секторах, включно з грошовою допомогою, особливо вразливих людей, постраждалих від конфлікту в буферній зоні на сході України, 2019-2021 роки» при підтримці Карітасу Німеччини та Карітасу України відвідали найвіддаленіші населені пункти на лінії розмежування поблизу КППВ м.Майорськ, а саме с.Піски-2 та с.Жованка.
Команда фонду адресно доставляла продуктові набори розраховані на родину. Були охоплені увагою літні одинокі люди, які невзмозі доїхати до міста за продуктами харчування та інше категоріальне населення.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/10/121193824_1450341131823262_597815131350404385_o-1024x512.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/10/121200828_1450340791823296_8678550369983894999_o-1024x512.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/10/121096439_1450341185156590_1441808535384515117_o-1024x512.jpg)
Дані населені пункти є ізольовані, у селах немає магазинів для придбання найнеобхіднішого з продуктів харчування та засобів гігієни. Люди, які проживають у цих населенних пунктах залишилися сам на сам із труднощами в складних життєвих обставинах.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/10/121097562_1450340978489944_6752851808366091992_o-512x1024.jpg)
Психологом проєкту також була надана допомога у вигляді первинних індивідуальних консультацій. Наступні консультації надаватимуться в телефонному режимі.
Необхідну інформацію щодо отримання регулярних виплат на базові потреби, допомоги на лікування, а також продуктових наборів, психологічних консультацій надають спеціалісти Карітасу Краматорськ за телефонами: 0503991066,
0953134054,
0503991062,
0956906862,
0507807407.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/