![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/07/67406016_2208054616081836_1915292785355784192_n.jpg)
23 липня 2019 року в Маріуполі відбувся Ярмарок вакансій, який став масштабним майданчиком, об’єднуючим шукачів роботи з роботодавцями. У ньому взяли участь й представники проекту з працевлаштування Карітасу Маріуполь.
На Ярмарку було дві локації. На одній роботодавці пропонували шукачам роботи вакансії та проводили співбесіди, інформуючи про умови праці, рівень заробітної плати, соціальні гарантії. Шукачі роботи, у свою чергу, надавали на розгляд роботодавцям свої резюме.
Більше 400 вакансій із галузей металургії, транспорту, будівництва та комунального господарства пропонувалися в Маріуполі на Ярмарку вакансій.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/07/67317874_2208054526081845_7461889138539626496_n.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/07/67152926_2208054699415161_7636038281297133568_n.jpg)
Тим часом представники проекту «Зміцнення соціальної згуртованості», що діє у благодійному фонді Карітас Маріуполь, інформували учасників Ярмарку про безкоштовні послуги: ?допомогу в працевлаштуванні, ?складанні резюме, ?підготовку до співбесіди та ?можливості участі в тренінгах та бізнес-зустрічах.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/07/67343105_2208054806081817_1712008405528346624_n.jpg)
На другій локації фахівці Маріупольський міський центр зайнятості надавали консультації з питань пошуку роботи, можливостей професійного навчання, участі в роботах тимчасового характеру, працевлаштування соціально вразливих категорій населення та інших послуг, які надаються державною службою зайнятості.
Учасники відзначили важливість та ефективність подібних заходів у підвищенні зайнятості населення.