![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/img_9365.jpeg)
Метою форуму було об’єднаня партнерів – надавачів психосоціальних послуг та обговорення
проблем, які виникають при наданні послуг в координаційних центрах, в громадах, поширення опрацьованих рішень та підходів.
Участь у заході взяли команди професіоналів з різних напрямків Карітасу України. Модератором була Галина Бордун – радниця начальника ЛОВА, керівниця Координаційного центру підтримки цивільного населення при ЛОВА.
Христина Семеген-Бодак – керівник напрямку охорони здоров’я в Карітас України мала змогу зустрітися із Іриною Верещук – Віце-прем’єр-міністеркою України – Міністеркою з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій та обговорити відкриті питання по психосоціальній допомозі.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/img_9356-1024x768.jpeg)
Форум став майданчиком для плідних панельних дискусій та експертних презентацій, завдяки яким розширюються перспективи для подальшої роботи. Це був день навчання, співпраці та взаєморозуміння.
Захід складався з двох частин. Спершу відбулось обговорення від міністерств на панельних дискусіях. У другій частини – тематичні презентації від експертів.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/428131087_246643821822243_29354560170264066_n-1024x768.jpg)
У межах форуму розглянули актуальні питання:
Юридичні аспекти супроводу родин військовослужбовців, ветеранів, ВПО.
Роль сім’ї та освітнього середовища у формуванні безпеки та підтримки.
Проблеми залежностей.
Завдання Карітасу України — зробити психосоціальні послуги доступнішими та ефективнішими для кожної людини. Захід відкрив нові можливості для реалізації цієї місії.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримати нашу діяльність з допомоги потребуючим – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/
Tags: #Карітас України