![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/03/161424910_1849493475218083_6498155131080857707_o.jpg)
Вразливі літні люди в селах Новоселівка та Новобахмутівка, Донецької області, які мешкають поблизу лінії розмежування отримають послуги домашньої опіки від Карітасу Запоріжжя.
В рамках нового проекту «Зміцнення здоров’я, стійкості громад та засобів до існування в Донецькій та Луганській областях» п’ятдесят людей похилого віку з особливими потребами, зокрема прикуті до ліжка та нерухомі, отримають допомогу.
Двічі на тиждень соціальні працівники домашньої опіки відвідують підопічних і допомагають в багатьох напрямах: закупівля та доставка продуктів харчування, ліків, допомога у приготуванні їжі, прибирання оселі, виклик лікаря, комунальних служб тощо.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/03/161544930_1849493391884758_8115795521894954531_o-1024x767.jpg)
Навіть просто спілкування є дуже важливим для самотніх стареньких. Працівник домашньої опіки від Карітасу Запоріжжя є єдиним «місточком» із зовнішнім світом для багатьох наших підопічних. Вагомою є і допомога психолога проекту, якув сі потребуючі бенефіціари отримують вдома. Робота з такими людьми вимагає неабиякої терплячості та відповідальності, а ще християнського милосердя та любові. Тому всі працівники, які реалізують проект проходили ретельний відбір та мали можливість пройти дводенний навчальний тренінг та отримали навички, які допомагають надавати послуги.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/02/t.jpg)
Проект «Зміцнення здоров’я, стійкості громад та засобів до існування в Донецькій та Луганській областях» фінансується Австрійським агентством розвитку (ADA) за кошти Австрійського співробітництва з питань розвитку та Карітас Австрія.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/