![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/07/106673044_1458003497738853_4415019132897927224_n.jpg)
На заклик глави УГКЦ, Блаженнішого Патріарха Святослава, та з благословення Архиєпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівського КИР Василія (Семенюка), Карітас Тернопіль спільно з Тернопільсько-Зборівською архиєпархією УГКЦ долучилися до надання допомоги у подоланні наслідків паводків на західній Україні.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/07/106560651_1458003631072173_3560079190242509446_n.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/07/84208408_1458003637738839_8501156168646407010_n.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/07/106540515_1458003571072179_5742699299274786457_n.jpg)
Сьогодні гуманітарний вантаж з питною водою, соціального підприємства «Агроком», компанії «Євро Вода», йогуртами Молокія, одягом, засобами гігієни P&G та продуктами вирушив до потерпілих від паводку у Коломийській Єпархії.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/
Tags: #карітас тернопіль #паводок