![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/11/87-e1604336339413.jpg)
У маленькому селі Підгір‘я розташувався центр у якому вирощують худобу, а також виготовляють різного роду сири.
Тут живуть страуси, кози, вівці, поні, кінь, собаки та кіт. Сюди зможуть проходити для реабілітації діти з особливими потребами. За тваринами можуть доглядати дорослі люди з особливими потребами, аби соціально адаптуватися. Також тут є сироварня, де виготовляються різні смачні сири.
В планах є закупити молочну лінію.
Попереду надзвичайно багато планів! І все це завдяки ентузіазму отця декана Михайла Сухмановського! Він живе своєю паствою і намагається забезпечити її не тільки духовною, але матеріальною їжею!
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/11/78-e1604336293202.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/11/8-1.jpg)
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/