Безробітних попередили
про небезпеки
22.06.2010
22.06.2010
В рамках співпраці Карітасу Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ та міськрайонного Центру зайнятості 18 червня відбувся тренінг для безробітних на тему «Запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми». Захід з протидії торгівлі людьми мав на меті інформування людей про умови
працевлаштування за кордоном та можливості отримання допомоги з усіх міграційних питань.
Під час тренінгу слухачі переглянули фрагмент фільму «Небезпечна гра, або не стань живим товаром», в якому, на прикладі конкретної людини було продемонстровано типові помилки, які допускаються трудовими мігрантами при виїзді за кордон.
Координатор Консультативного центру з питань протидії людьми Наталія Голинська, яка була керівником тренінгу, завірила, що у майбутньому планується проведення подібних превентивних заходів для людей з груп ризику – молодь, безробітні, люди, що планують виїжджати за кордон.
Tags:
Categories:
Новини