![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/05/193426105_3002646800014723_5711733788466187900_n.jpg)
Психолог БФ «Милосердя Луганськ» продовжує надавати психосоціальну підтримку мешканцям с. Валуйське, с. Вільхове та с. Макарове.
Цього разу, до святкування Дня матері, фахівцем фонду був проведений соціально-психологічний тренінг, який спрямований на зняття емоційного напруження батьків, формування позитивних взаємовідносин зі своїми дітьми, удосконалення комунікативних навичок та творчих здібностей.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/05/t-3.jpg)
Проект “Зміцнення здоров’я, стійкості громад та засобів до існування в Донецькій та Луганській областях” реалізується за організаційної підтримки Caritas Ukraine і фінансується Австрійським агентством розвитку (ADA) за кошти Австрійського співробітництва з питань розвитку та Caritas Österreich.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/