![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/05/1-3.jpg)
Пандемія Covid-19 та карантинні обмеження вже значною мірою вплинули на здоров’я людей та їхній добробут.
Ситуація особливо важка для людей похилого віку, які є в групі високого ризику захворювання, багато з них мають декілька вразливих місць, такі як, хронічні захворювання, інвалідність та економічні труднощі, і вони більш схильні до ізоляції та не мають доступу до медичної допомоги.
Одним із напрямків проекту «Зміцнення здоров’я, стійкості громад та засобів до існування в Донецькій та Луганській областях» є забезпечення найбільш вразливих мешканців засобами індивідуального захисту, що включають в себе маски, антисептик та інформаційні листівки протидії Covid-19 та домашньому насильству.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/05/184730852_1892874260880004_924660523127310674_n-1-1024x768.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/05/181e13faf74d634505cbaaee65on-kartiny-i-panno-lisichki-lepyat-pryaniki-akvarel-zhikle-2-1024x768.jpg)
В травні, 90 бенефіціарів м. Золоте були забезпечені наборами індивідуального захисту від співробітників Карітасу Донецьк для пом’якшення ризику подальшого розповсюдження Covid-19.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/05/184712181_1392588357759852_5842251652578589637_n-1-1024x576.jpg)
У період пандемії Covid-19 працівники Карітас дотримуються підвищених засобів захисту та працюють за новими протоколами з безпеки.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/05/t-3.jpg)
Проект фінансується Австрійським агенством розвитку (ADA) за кошти Австрійського співробітництва з питань розвитку та Карітас Австрія.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/