![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2018/12/IMG_3947.jpg)
18-22 грудня 2018 року співробітники проекту «Стійкість та Розвиток» Карітасу Краматорськ, організували святкування для дітей 1-4 класів буферної зони.
Свято «Миколай запалює зірки» відбулось в Миронівський ЗОШ №1, Званівській, Верхньокам’янській, Луганській, Берестовому Бахмутського району, та Орлівському НВК, Ясинуватського району.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2018/12/IMG_3736-1024x683.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2018/12/IMG_3431-1024x683.jpg)
Головною метою заходу було подарувати дітям справжнє свято. Щоб вони не втрачали віру в чудо і продовжували робити добрі справи з року в рік.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2018/12/IMG-744d12e275c07073f3ba23b1daa9f411-V-1024x768.jpg)
Свято вийшло добрим і світлим. Воно подарувало хлопчикам та дівчаткам багато яскравих вражень та емоцій.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2018/12/IMG_3795-1024x683.jpg)
Діти були щасливі та усміхнені від розваг чарівних помічників святого Миколая, які з ними грали, проводили майстер-класи з виготовлення ялинкових іграшок, та вітальних листівок, виконували завдання, за які отримували зірки. А головне, запалювали всі зірочки, щоб Святий знайшов дорогу до дітей.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2018/12/IMG_3384-1024x683.jpg)
В кінці заходу всі діти отримали солодкі подарунки, від проекту «Стійкість та Розвиток» й Карітасу Краматорськ. А також 29 дітей соціальної категорії з Орлівської НВК, які писали листи до Святого Миколая отримали все, про що прохали. Завдяки Карітасу Коломийської Єпархії, на чолі з директором о.Сергієм Триф’яком, дитячі мрії здійснилися. Ще один благодійний внесок у вигляді 20-ти солодких подарунків, які були передані дітям, проект отримав від Християнської Євангельської церкви м.Дружківка.