![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/11/258782353_3130210870591648_1732391564523774352_n.jpg)
Підопічні проекту “Зміцнення здоров’я, стійкості громад та засобів до існування в Донецькій та Луганській областях”, яким надаються послуги домашнього догляду, це переважно люди літнього віку, люди з інвалідністю та важкохворі.
Ця категорія громадян нерідко опиняється за межею бідності, не маючи коштів на їжу, одяг та речі першої необхідності.
Команда проєкту звернулась до керівництва мережі супермаркетів “ЮЛА” у смт. Станиця Луганська, з проханням розглянути можливість надання допомоги людям, які залишились без сторонньої допомоги та мають малу пенсію.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/11/258853053_3130210667258335_579881277148545509_n-1024x766.jpg)
Протягом останніх кількох місяців, підприємці сформували та передали продуктові набори, які соціальні працівники фонду доставили своїм підопічним.
У Станично-Луганській громаді продовжує працювати ініціатива щодо доставки ліків та медичних препаратів до віддалених районів населених пунктів Валуйське та Вільхове. Заявки від громадян приймаються фармацевтичним закладом ФОП Денисова Т.І. в телефонному режимі та організовується доставка ліків у заздалегідь узгоджений день в форматі виїзного пункту торгівлі.
Ми щиро вдячні всім підприємцям, які підтримують наших стареньких!
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/11/t.jpg)
Проєкт “Зміцнення здоров’я, стійкості громад та засобів до існування в Донецькій та Луганській областях” реалізується за організаційної підтримки Caritas Ukraine і фінансується Австрійським агентством розвитку (ADA) за кошти Австрійського співробітництва з питань розвитку та Caritas Österreich.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/