![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/02/photo_2020-02-05_11-25-34-1.jpg)
Карітас України отримав благодійну допомогу від ТОВ «Паритет-тойс» у вигляді 2298 одиниць нових дитячих іграшок, що подарують радість дітям з родин, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Благодійний вантаж було розподілено між місцевими організаціями Карітасу у Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Києві, Полтаві, Одесі, Сєвєродонецьку, Краматорську та Маріуполі.
![](https://i2.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2020/02/photo_2020-02-05_12-44-43-2.jpg?fit=640%2C360)
![](https://i2.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2020/02/photo_2020-02-05_12-44-09.jpg?fit=640%2C360)
Традиційно, завдяки компанії ІнТайм це відправлення безкоштовно виїхало до місця призначення.
Загалом, більше 20 кубічних метрів нових ляльок, машинок, розважальних ігор подарують втіху дітям, які відвідують безпечні простори Карітасу в сірій зоні на сході України, а також центри для дітей та молоді Карітасу на решті території держави.
Довідка:
Група компаній «Паритет-Сервіс» – один з найбільших в Україні дистриб’юторів дитячих іграшок провідних світових брендів і один із перших виробників українських розвиваючих іграшок.
Більше про компанію читайте тут.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/02/paritet-staff-01-1.jpg)