![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/12/dsc_1511-a.jpg)
Завдяки наполегливій роботі команди проекту “Швидке реагування на сході України” жителі селища Мирного, що у Волноваському районі на Донеччині, отримали безкоштовну чисту питну воду.
17 грудня 2019 року, Карітас Маріуполь запустив бювет з питною водою у Мирному. Селище з населенням близько 1500 осіб протягом останніх років живе без питної води. Єдина можливість споживати безпечну воду – купувати її. Але така можливість є не в кожної родини, бо роботи в буферній зоні на сході країни практично немає.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/12/dsc_1508-1.jpg)
Це перший бювет, який команда проекту “Швидке реагування на сході України” здала в експлуатацію.
Жителі Мирного кажуть, що сьогодні це єдине в селищі джерело безпечної для здоров’я питної води.
Бювет передано селищній раді Мирного і розпоряджатися ним тепер буде громада. На заході відкриття були присутні очільники Волноваської та Бойківської районних адміністрацій, які пообіцяли допомогти мирненській громаді знайти фінансування на обслуговування бювету.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/12/66666.jpg)
Наразі триває будівництво бюветів в ще чотирьох населених пунктах на лінії розмежування в Донецькій області. Це – Мар’їнка, Красногорівка, Кам’янка та Андріївка. До нового року бювети будуть готові до вводу в експлуатацію.