![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/10/fb_img_1601651542874.jpg)
Від самого початку вогняного жахіття команда та волонтери Карітасу Донецьк у м. Дніпро допомагають постраждалим із с. Муратове, с. Капітанове, Новоайдарського району, а також смт. Воронове.
06.-07.10.2020 р. мобільні бригади надали продуктову допомогу 120 родинам та зареєстрували людей на грошову допомогу. Також постраждалим була запропонована медична допомога у вигляді ліків
Карітасом Донецьк також було організовано перевезення людей з с. Капітанове та с. Муратове до основних місць інфраструктури у м. Сєвєродонецьк, для відновлення втрачених документів.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/10/img_4846-1-1024x682.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/10/img_4847.jpg)
Карітас завжди готовий допомогти та підтримати постраждале населення. Будемо робити все можливе, щоб не залишити людей сам на сам з випробуваннями, які випали на їх долю!
Готові допомогти – переходьте за посиланням: https://caritas.ua/fire/
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/